مناسبتی
  ولادت امام سجاد (علیه‌السلام)
  ولادت امام سجاد (علیه‌السلام)
  اگر بگویم عاشق خدای متعال، اگر بخواهد بهترین کلماتش را در عشق به خدا ابراز بکند چه دعایی باید بخواند بدون مبالغه می‌توانم بگویم دعای ابوحمزه، خیلی مضامین بلندی دارد و عشق‌بازی عجیبی دارد.
  ولادت حضرت ابوالفضل العباس(علیه‌السلام)
  ولادت حضرت ابوالفضل العباس(علیه‌السلام)
  امام سجاد(علیه‌السلام) فرمودند: «إِنَّ لِلْعَبَّاسِ عِنْدَ اللَّهِ عَزَّ وَ جَلَّ مَنْزِلَةً یَغْبِطُهُ بِهَا جَمِیعُ الشُّهَدَاءِ یَوْمَ الْقِیَامَةِ» عموی ما در روز قیامت آنچنان مقام بزرگی را خداوند به ایشان عطا می‌کند که همۀ شهدا، غبطۀ داشتن آن مقام را می‌خورند. ما هم دعا می‌کنیم: خدایا ما را هم روز قیامت جزء صفوفی قرار بده که غبطۀ مقام آن بزرگوار را می‌خورند.
  ولادت امام حسین(علیه‌السلام)
  ولادت امام حسین(علیه‌السلام)
  خدای متعال در عوض شهادت امام حسین(علیه‌السلام) سه لطف بزرگ در حق آن بزرگوار کرده است: 1. نُه امام را در نسل آن بزرگوار قرار داد؛ 2. خداوند در خاک آن بزرگوار شفا قرار داده است؛ 3. فوز و رستگاری را در کنار امام حسین(علیه‌السلام) قرار داده است.
  استفادۀ معنوی از ماه شعبان المعظم
  استفادۀ معنوی از ماه شعبان المعظم
  منادی ندا داد: من فرستادۀ پیامبرخدا(صلی‌الله‌علیه‌وآله) هستم، پیامبر(صلی‌الله‌علیه‌وآله) فرمودند: ماه شعبان ماه من است و خدا رحمت کند کسی‌که من را در این ماه شعبان کمک بکند. امیرالمومنین(علیه‌السلام) فرمودند: پس از شنیدن کلام پیامبر، روزۀ ماه شعبان را تا الآن ترک نکردم و به هیچ وجه ترک نخواهم کرد.
  گروه بندی
  کانال تلگرام - دروس کانال تلگرام - بیانات و اخبار